Home INFO Принцот Хари бакна друга жена во присуство на својата сопруга, сите зборуваат...

Принцот Хари бакна друга жена во присуство на својата сопруга, сите зборуваат за реакцијата на Меган (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Принцот Хари и неговата сопруга Меган пред неколку дена биле во посета на западниот Сасекс, и таму се сретнале со локалните жители кои ги сочекале со воодушевување.

Додека Меган со насмевка позирала и се ракувала со фановите, принцот Хари и пришол на една постара жена која се нашла во толпата луѓе, ја фатил за раката и и ја бакнал.

Меган која стоела веднаш до него се насмевнала и продолжила да разговара со многубројните фанови, погледнете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------