Home INFO РАЈ НА ЗЕМЈАТА: Еве каде отпатува Карлеуша со своите ќерки

РАЈ НА ЗЕМЈАТА: Еве каде отпатува Карлеуша со своите ќерки

реклама:Велигден со Стаф

Помеѓу снимањата на новите емисии на „Ѕвездите на Гранд“ каде што и оваа година е дел од жирито и нејзините настапи, Јелена Карлеуша решила да ги спакува куферите и да замине на егзотичен одмор на Малдивите заедно со своите ќеркички Ника и Атина.

И нормално како што и очекуваа нејзините фанови таа веднаш се пофали на социјалните мрежи и објави фотографии и видео од егзотичната дестинација каде што ужива.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------