Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Длабоко деколте и маска на очите, Цеца Ражнатовиќ објави фотки од нејзината...

Длабоко деколте и маска на очите, Цеца Ражнатовиќ објави фотки од нејзината домашна приватна под маски (фото)

реклама:G Natural

Викендов дефинитивно било жешко во домот на Цеца Ражнатовиќ судејки според фотографиите кои таа ѓи објави на социјалните мрежи.

Она што таа го приредила инспирирана од нејзината песна „Маскарада“ во саботата веќер била забава под маски само за одбрани пријатели, а дел од атмосверата таа ја објави во неколку фотографии кои ѓи постираше на својот инстаграм профил.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“