Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Длабоко деколте и маска на очите, Цеца Ражнатовиќ објави фотки од нејзината...

Длабоко деколте и маска на очите, Цеца Ражнатовиќ објави фотки од нејзината домашна приватна под маски (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Викендов дефинитивно било жешко во домот на Цеца Ражнатовиќ судејки според фотографиите кои таа ѓи објави на социјалните мрежи.

Она што таа го приредила инспирирана од нејзината песна „Маскарада“ во саботата веќер била забава под маски само за одбрани пријатели, а дел од атмосверата таа ја објави во неколку фотографии кои ѓи постираше на својот инстаграм профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------