Home INFO Дневна доза голотија од Емили Ратајковски (фото)

Дневна доза голотија од Емили Ратајковски (фото)

реклама:G Natural

Секогаш кога ќе се спомене името на фото моделот Емили Ратајковски, првата асоцијација е голотија.

Така е и овојпат!

Во продолжение, хронологија на најголите моменти на познатиот модел!

View this post on Instagram

Sneak peek ????

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

Good mornin'

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

Something special today ????

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------