Home INFO Дојде и воодушеви: Прво појавување на Георгина по семејната трагедија (фото)

Дојде и воодушеви: Прво појавување на Георгина по семејната трагедија (фото)

реклама:Лето во Банско

Георгина Родригез, девојакта на Кристијано Роналдо се појави на црвениот тепих во Кан.

Ова е прво појавување во јавноста, откако во април, Георгина и Роналдо ја објавија трагедијата дека за време на породувањето, починало едно од нивните близначиња.

Убавата девојка на славниот фудбалер беше облечена во сребрана тоалета, збогатена со накит од дијаманти.

Георгина гордо позираше пред фоторепортерите, а многумина коментираа дека изгледа подобро од било кога.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------