Home INFO Добредојде на свет, бебе Моша! Денес е најсреќен ден за Сања и...

Добредојде на свет, бебе Моша! Денес е најсреќен ден за Сања и Слаткар

реклама:G Natural

Денес е најсреќниот ден за Сања и Слаткар.

Познатата брачна двојка го доби синчето Моша.

Убавата вест, Слаткар ја објави на социјалните мрежи, по што следеа многубројни честитки од фановите!

Честитки Сања и Марко!

Добредојде на свет, бебе Моша!

View this post on Instagram

Happy Valentine's Day ????

A post shared by Slatkaristika (@slatkaristika.official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------