Home INFO Сопругот на Јелена Карлеуша тајно си купил стан, пејачката во неверување!

Сопругот на Јелена Карлеуша тајно си купил стан, пејачката во неверување!

реклама:G Natural

И покрај шпекулациите дека неодамна имало физички пресметки помеѓу Јелена Карлеушa и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, тие и понатаму делат ист кров.

Како што открива извор за српски блиц, Душко неодамна, тајно и без знаење на Јалена си купил луксузен, целосно опременнов стан во Белград.

Уште додека беше во Кина, Душко преку пријател ангажираше агенција за недвижности и објасни каков стан сака да купи. Кога дјде во Србија, разгледа неколу станови и се одлучи за еден луксузен стан од 100 метри квадратни, кој е целосно опремен. Јелена тогаш не знаеше за неговите планови, бидејки тој ништо не и кажа. – изјавил изворот за Блиц.

“Дуле сакаше да има оаза за себе, и таму да отиде секогаш кога ќе се скара со Јелена. Но некој и кажа за ова, па мораше да и признае и да и го покаже станот”.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------