Home INFO Додека Јелена Карлеуша се слика со стотици ружи, Душко Тошиќ празникот и...

Додека Јелена Карлеуша се слика со стотици ружи, Душко Тошиќ празникот и го посвети на оваа жена (фото)

реклама:G Natural

Фудбалерот Душко Тошиќ, сопругот на поп ѕвездата Јелена Карлеуша, на социјалните мрежи многу ретко објавува приватни моменти.

Но овојпат тој направи исклучок, па на денот на вљубените, на Инстаграм објави фотографија од жената која е една од најважните во неговиот живот.

Тој сподели фотографија од неговата мајка Николета, која во рацете држи огромен букет цвеќе.

Душко е Јелена се во лоши односи откако пред неколку години изби скандалот со разголените фотографии на пејачката и нејзината наводна афера со фудбалерот Огнен Врањеш, а кулминацијата се случи на почетокот на оваа година кога Карлеуша го пријави за семејно насилство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------