Home INFO Додека чека да стане баба, Цеца фаќа боја покрај базен во минијатурно...

Додека чека да стане баба, Цеца фаќа боја покрај базен во минијатурно бикини (фото)

реклама:G Natural

По изолацијата во својот дом фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ замина за Нови Сад и заедно со ќерка и Анастасија реши да го искористи убавото време и да ужива на сонцето.

Таа во минијатурно бикини покрај базен ги поминува овие денови додека чека да стане баба и снаата да се породи со нејзиниот прв внук.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------