Home INFO Нашиот пејач Ламбе Алабакоски од Флорида ја сподели веста за новиот син

Нашиот пејач Ламбе Алабакоски од Флорида ја сподели веста за новиот син

реклама:Лето во Банско

Нашиот пејач Ламбе Алабакоски кој веке неколку години живее во Флорида заедно со својата сопруга и детето на својот Фејсбук профил се пофали со радосна вест.

Имено пејачот стана татко по втор пат а новиот член на семејството ќе се вика Димитриј.

Иако одамна немаме чуено ништо ново на музички план, сепак убаво е кога ќе чуеме убава вест.

Честитки од тимот на ХИТ ПОРТАЛ!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------