Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Додека цел свет е затворен, Дара Бубамара отворена за нови патувања. Ќе...

Додека цел свет е затворен, Дара Бубамара отворена за нови патувања. Ќе лета за Занзибар!!!

реклама:Велигден со Стаф

Фолк пејачката Дара Бубамара не мирува и постојано бара можност да замине и да ужива на некоја нова егзотична дестинација.

Откако со младото момче Тони беа во Дубаи, па се вратија овде, па направија скандал дека раскинале и сега закажаа свадба за јули, Дара решила повторно да му ја дувне и да отпатува на нова егзотична дестинација во Занзибар.

И овој пат со себе ќе го поведе нејзиниот помлад дечко, додека синчето ќе остане во Белград да селеди настава…

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------