Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Додека двајца се караат третиот користи, оваа црнка доби Мерцедес од Тони...

Додека двајца се караат третиот користи, оваа црнка доби Мерцедес од Тони на Драгана Мирковиќ (фото)

реклама:G Natural

Цел регион знае заразбодот на Драгана Мирковиќ и нејзиниот Тони, и додека сите нагодуваат за причината една црнка доби подарок од Тони за својот роденден.

Сепак не се работи за љубовница туку неговата внука која што се пофали со нов Мерцедес како подарок од вујко кој секогаш бил галантен.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------