Home INFO Додека имал врска со Карлеуша паралелно бил и со уште неколку пејачки,...

Додека имал врска со Карлеуша паралелно бил и со уште неколку пејачки, Огњен продолжува да ја дрма естрадата

реклама:G Natural

Секс скандалот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш никако не стивнува, но во меѓувреме не стивнуваат и новите имиња од српската сцена со кои што Оњен имал афера.

Иако оженет очигледно имал време за многу популарни девојки од српската естрада, па така една од аферите на босанскиот фудбалер е и со пејачката Тијана Стоиќ.

Нејзина блиска пријателка за медиумите раскажала дека Огњен ја преплавил со лајкови и коментари, го нашол нејзиниот број а бил и на неколку нејзини настапи по што имале и неколку средби.

По изјавата на Дара Бубамара во која таа ја брани својата колешка Јелена Карлеуша, се огласи Огњен каде што и да де до знаење на пејачката многу да не коментира бидејки можат и нејзините слики да бидат објавени.

Имено фудбалерот разменувал нежности, слики и видеа и со Дара на Инстаграм па не е ни чудо дел од нив да се појават во јавност наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------