Home INFO Потполно комиран! Се појави снимка од Аца Лукас во авион /ВИДЕО/

Потполно комиран! Се појави снимка од Аца Лукас во авион /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Во српските медиуми се појави аматерско видео од Аца Лукас на која што пејачот е во дремка и се клати.

Оваа снимка предизвика големо внимание во јавноста но и најразлични коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------