Home INFO Јелена Карлеуша со прва ексклузивна изјава за медиумите: „Ме здоболе душата“/ВИДЕО/

Јелена Карлеуша со прва ексклузивна изјава за медиумите: „Ме здоболе душата“/ВИДЕО/

реклама:Велигден со Стаф

Карлеуша е и понатаму е во центарот на вниманието со секс скандалот и голите фотографии.

Од неодамна телевизијата Пинк ја повлече забраната за нејзино појавување во оваа тв куќа, па така тие ја имаа и ексклузивноста за првата изјава која што Јелена ја даде на медиумите.

-Мене може да ме повреди, неправда и лага. Јас не сум нечувствителна, но да ме повредат до таа мера да ме здоболи душата… – изјави Јелена.

Целиот прилог за неа од кого има поддршка и нејзината видео изјава можете да ја видите тука:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------