Home INFO Додека не и експлодираат оваа Бугарка ги има најголемите усни (фото)

Додека не и експлодираат оваа Бугарка ги има најголемите усни (фото)

реклама:G Natural

Андреа Емилова Иванова е 22 годишна девојка од Софија, Бугарија која што можеби ги има најглемите усни во светот.

Таа до сега има потрошено илјадници евра за филери и има над 22 дози во нејзините усни, но како што вели таа тука не застанува и ќе продолжи да ги зголемува своите усни по неколку недели, по препорака на докторите.

Таа рекла:

„Не сум сигурна дали ги имам најголемите усни во светот но сигурно се едни од најголемите“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------