Home INFO Шокантна трансформација, Адел објави фотографија фановите запрепастени (ФОТО)

Шокантна трансформација, Адел објави фотографија фановите запрепастени (ФОТО)

реклама:G Natural

Пејачката Адел повторно успеа да предизвика лавина од реакции и шок кај своите фаови со објавата по повод нејзиниот роденден.

Таа откако ослабе 45 килограми е тотално непрепознатлива и воопшто не личи на онаа полна пејачка која што сите ја препознававме.

Како денеска изгледа Адел на нејзиниот 32 роденден видете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------