Home INFO Фолк пејачката Цеца на гости кај сватовите пред породување на снаата (ВИДЕО)

Фолк пејачката Цеца на гости кај сватовите пред породување на снаата (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Пред породувањето на нејзината снаа и надвор од изолација фолк пејачката Цеца Ржнатовиќ во моментов е во Тител кај сватовите каде што овој период се и нејзиниот син Вељко со снаата Богдана.

Богдана е во деветиот месец од бременоста и сите очекуваат со нетрпение да се роди внукот.

Дека вистински ужива Цеца се пофали и на Инстаграм со видео стори каде што едноставно прокоментира:

-„Тител убавина!“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------