Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Додека некои протестираат српскиот пејач Џани за 10 секунди доби 1200 евра...

Додека некои протестираат српскиот пејач Џани за 10 секунди доби 1200 евра бакшиш (видео)

реклама:Лето во Банско

Српскиот пејач Радиша Трајковиќ Џани направи рекорд кога станува збор за заработен бакшиш во само 10 секунди.

Тој заедно со Дарко Лазиќ пеел на забавата по повод раѓањето на синот на белградската дизајнерка Дијана Радоњиќ каде што гостите биле толку во транс што не штеделе.

Погледнете како тоа изгледа…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------