Home INFO Додека сите се дебелеат во карантин, Ана Николиќ позгодна од било кога...

Додека сите се дебелеат во карантин, Ана Николиќ позгодна од било кога (фото)

реклама:G Natural

И српската пејачка Ана Николиќ реши да ги изненади и возбуди своите фанови, па од карантин објави секси фотографија од нејзината последна фото сесија каде што видно е ослабена како и пред бременоста.

Таа на фотката додаде:
-„Знам…Карантин ден ххх. Сега би се разбудила ама се е вистина“ – напипала Ана

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------