Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Прслуче „врвче“, силиконите на Сораја ќе експлодираат (ФОТО)

Прслуче „врвче“, силиконите на Сораја ќе експлодираат (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Излишни се сите коментари и текст за фотографијата која што последна ја објави старлетата Сораја.

Таа не престанува да ги објавува своите силикони во најразлични комбинации, но со последниот пост исто како да се потполно голи.

Колку и удрила изолацијата во глава на Сораја погледнете сами.

View this post on Instagram

#quarantinegames ????

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------