Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Старлетата Сораја не открива со кого е во изолација но затоа ги...

Старлетата Сораја не открива со кого е во изолација но затоа ги открива своите „гига“ гради (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Сораја и понатаму е меѓу најкоментираните и нај следените на социјалните мрежи што се однесува до балканов.

Сеуште не открила со кого е во изолација во стан на црногорското приморје но затоа постојано ги открива своите гради на социјалните мрежи.

Таа предизвика лавина од коментари со последните објавени фотографии каде што за малку немаше да и ги собере силиконите во една слика.

View this post on Instagram

With my love @elenadosticc ????

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

????

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------