Home INFO Видеото на Карлеуша и Бубамара се најде помеѓу порно содржините на сајт...

Видеото на Карлеуша и Бубамара се најде помеѓу порно содржините на сајт за возрасни

реклама:G Natural

Откако најголемите ривалки се смирија и пролетта снимија заеднички дует дигнаа голема прашина и со видео спотот кој што го изработија за песната „Галама“.

Спотот изобилува со жешки сцени па со самото тоа завршија на најпознатата порно страница „Порнхуб“ а пејачките го добија епитетот „славни маторки“, пишува српски Курир.

Она што целата јавност очекува е коментарот на пејачките и што тие ќе додадат по ова прашање.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------