Home INFO Документарец за Мајкл Џексон открива нови шокантни детали (ВИДЕО)

Документарец за Мајкл Џексон открива нови шокантни детали (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Десет години по смртта на поп кралот Мајкал Џексон, документарниот филм Killing Michael Jackson открива нови шокантни детали за смртта на пејачот.

Таблоидите периодов повторно се преполни со информации од обдукцијата на Мајкл Џексон .

Се дознава дека тој бил ќелав , а покрај неговото тело била најдена кукла и фотографии од бебиња.

Сега се објавени нови детали од обдукцијата. Имено, поп пејачот на рацете имал бројни знаци од убоди, страдал од несоница па секојдневно примал голема доза на опијати кои би му помогнале да заспие.

На телото имал голем број траги од пластични операции, кои ги негирал додека бил жив.

Зад ушите имал неколку зафати за затегнување на лицето, а носот му бил во катастрофална состојба поради бројните зафати. Операции правел и на брадата, вратот , како и на други делови од телото.

Докторот кој работел на обдукцијата вели дека Џексон имал истетовирани усни.

За бојата на кожата се вели дека боледувал од витилиго.

Главата му била речиси целосно без коса.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------