Home INFO Облините на мегдан: Познатата пејачка се сретна со Меган Маркл

Облините на мегдан: Познатата пејачка се сретна со Меган Маркл

Фото: Instagram/sussexroyal
реклама:МЕЛЕМ ОД КАНТАРИОН

Кралскиот пар присуствуваше на премиерата на филмот “Кралот лав”, каде меѓу другите, присуствуваа и Бијонсе и Џеј Зи.

Војвотката и пејачката срдечно се поздравија и прегрнаа, но и размениле по некој родителски совет.

Додека Меган за премиерата одбра црн елегантен фустан, Бијонсе се појави во поприлично провокативно златно издание.

Фустанот на поп дивата беше толку деколтиран, што во еден миг, додека се поздравувала со Меган, се чинело облините ќе излезат на виделина.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------