Home INFO Се огласи Јелена Карлеуша: Ова сите треба да го запаметите!

Се огласи Јелена Карлеуша: Ова сите треба да го запаметите!

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша е јавна личност која на својот Инстаграм секојдневно објавува детали како од својот деловен, така и од приватниот живот.

Со оглед на фактот дека во изминатиов период имаше многу падови, смртта на нејзината мајка, судски спорови и скандали, пејачката почна да се води од една изрека која сите ние треба да ја запаметиме.

Фото: Instagram/karleusastar

“Сето ова еден ден ќе биде само минато”, напиша Карлеуша на својто Инстаграм профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------