Home INFO Долгогодишна врска пропратена со скандали: Мајли Сајрус кажа ДА (фото)

Долгогодишна врска пропратена со скандали: Мајли Сајрус кажа ДА (фото)

реклама:G Natural

Контроверзната пејачка Мајли Сајрус и австралискиот актер Лијам Хемсворт ја објавија својата веридба во 2012 година.

Но една година подоцна, по тригодишна врска двојката раскина.

Повторно се смириле во 2016 година и оттогаш јавноста ги гледаше среќни и заљубени.

26-годишната пејачка конечно застана пред олтар и му кажа да на две години постариот Лијам.

За венчавката јавноста дозна подоцна, а она што ги изненади фановите беше изгледот на пејачката.

Научени да ја гледаме во контроверзни изданија, Мајли како невеста изгледала многу скромно и едноставно.

View this post on Instagram

12.23.18

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------