Home INFO Напнатост и многу навреди: Ова е интервјуто на Јелена Карлеуша за кое...

Напнатост и многу навреди: Ова е интервјуто на Јелена Карлеуша за кое зборува цела Србија (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Познатата поп пејачка Јелена Карлеуша скоро шест години се немаше појавено на ТВ Пинк поради лошите односи со сопствениците.

Но конечно страстите се смирија, па за првпат по толку долг период, Карлеуша гостуваше во познатото шоу на тв водителот Огнен Амиџиќ кој се емитува токму на ТВ Пинк.

Од почеток до крај, емисијата беше напната а Јелена во свој стил,и овојпат не прошушти да биде дрска, притоа не заборавајќи да распали со навреди кон половина од српската естрада.

Не пропушти да ги спомене колегите со кои не е во добри односи, а за Цеца и Аца Луакс не штедеше “епитети”.

По емитувањето се појавија бројни коментари во јавноста која емисијата ја прогласија за шоу бис емисија на годината.

На моменти се чинеше дека водителот Огнен нема контрола на сопствената емисија и Јелена е таа која го води разговорот.

Во видеото подолу можете да ја погледнете целата емисија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------