Home INFO Дом како од бајка: Сека Алексиќ има чувство за естетика (видео)

Дом како од бајка: Сека Алексиќ има чувство за естетика (видео)

реклама:G Natural

Познатата пејачка од соседна Србија, Сека Алексиќ, освен по својата музичка кариера, позната е во јавноста по својот одлично уреден дом.

Пејачката константно на социјалните мрежи споделува фотографии и видеа од идиличната атмосфера од својот дом, а ова секако го направи и непосредно пред новогодишните празници.

Домот на Сека, со новогодипни декорации изгледа како од бајка!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------