Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Домашен дует на Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот син, гостите во транс (ВИДЕО)

Домашен дует на Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот син, гостите во транс (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Уште една од многуте домашни прослави ја разбранува јавноста со оглед на тоа дека суште пандемијата е во пораст.

Јавноста е поделена во коментарите дали Цеца постапува правилно со организирање прослави, но со оглед на тоа дека и таа и Вељко го прележаа вирусот очигледно немаат проблем, па решија заедно да и забавуваат гостите и да испеат еден дует.

Погледнете и слушнете како тоа звучи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------