Home INFO Дознајте ги новите дигитални информации во четвртото изнадине на ДИГИ ПЛУС (видео)

Дознајте ги новите дигитални информации во четвртото изнадине на ДИГИ ПЛУС (видео)

реклама:G Natural

Погледнете го новото издание на магазинот за дигитални информации и новитети кој се емитува секоја недела на Телевизија Телма во 17:50 часот.

Дознајте за новиот подводен центар за податоци на Кина, новиот полициски робот во Њујорк, како да се заштитиме од измами на интернет, ви претставуваме македонска игра а ја запознаваме и првата музичарка во светот создадена од вештачка интелегенција Ана Индијана.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------