Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ДОЗНАВАМЕ: Колку заработува Јелена Карлеуша од „Ѕвездите на Гранд“?!

ДОЗНАВАМЕ: Колку заработува Јелена Карлеуша од „Ѕвездите на Гранд“?!

реклама:G Natural

Познато е дека Јелена Карлеуша нема проблем со парите со оглед на тоа дека е мажена за фудбалерот Душко Тошиќ, па целиот кеш кои таа го заработува од нејзините настапи ги троши на гардероба.

Она што го откриваат српските медиуми е цифрата која Јелена ја заработува од учеството во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, која по една сезона е 300 000 евра, според извори блиски на продукцијата.

Дал биле или не овие пари Јелена додека е во брак со Душко може да ги троши на што сака затоа што во домашниот буџет не им се баш неопходни.

БОНУС ВИДЕО:
Јелена Карлеуша жешка и секси повторно здрма

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------