Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Дознаваме зошто Бекамови ова лето се на одмор баш во Црна Гора

Дознаваме зошто Бекамови ова лето се на одмор баш во Црна Гора

реклама:G Natural

Според српкиот весник „Блиц“, Црна Гора околу четири години преговарала со Бекамови да дојдат и да ја промовираат убавината на оваа земја, а за нивното пристигнување е обезбедена огромна сума пари.

Засега никој официјално не открива за колку пари се работи, иако се спомнува милионска сума.

За Викторија и Дејвид ова е по сè изгледа работно лето, но многумина им завидуват на луксузот што го уживаат. Во видеото погоре, погледнете како Бекам падна од скутерот, а во галеријата подолу како изгледаше нивниот работен одмор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------