Home INFO Новиот хит на Дарко Димитров ја воодушеви Цеца, за неполни 3 дена...

Новиот хит на Дарко Димитров ја воодушеви Цеца, за неполни 3 дена има 2 милиона прегледи

реклама:G Natural

Ќерката на фолк ѕвездата Цеца, Анастасија Ражњатовиќ на 15.јули објави видео за својата прва песна „Совршен пар“ која што ја работеше во Македонија заедно со нашиот најдобар продуцент Дарко Димитров, а спотот за неполни три дена има повеќе од два милиони прегледи на Јутјуб. 

Цеца не остамна рамнодушна на успехот на овој хит па во една реченица гордата мајка се обрари на Инстаграм а пораката која ја напиша за својата наследничка гласи: 

– Фала ти што ме направи најгорда мајка на светот, напишала фолк пејачката, а вака изгледа нејзината објава. 

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------