Home INFO Драстична разлика во години: Ова е сопругата на актерот Ричард Гир

Драстична разлика во години: Ова е сопругата на актерот Ричард Гир

реклама:G Natural

Славниот актер Ричард Гир неколку месеци е во брак со 33 години помладата претприемачката Алехадра Силва.
Парот го очекува нивното прво дете, а оваа информација ја потврди како официјална и портпаролот на Алехандра.

Алехандра е ќерка на бизнисмен и поранешен потпретседател на фудбалскиот клуб Реал мадрид, Игнасио Силва. Актерот неа ја запознал додека се разведувала од предходниот сопруг.

Гир четири години беше во брак со 52 годишниот супер модел Синди Крофорд, а втора сопруга му беше актерката Кери Ловел, која има 57 години, од која се разведе во 2016 година, брак од кој имаат 18 годишен син.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------