Home INFO Со овој потег Меган Маркл се прости со своето минато

Со овој потег Меган Маркл се прости со своето минато

реклама:Велигден со Стаф

Светот скоро и да заборави на славната актерка Меган Маркл чијашто улога во серијата “Suits” широко и ги отвори вратите од Холивуд. Иако актерката е во брак неполни 3 месеци, сите веќе ја препознаваат како кралската снаа и сопруга на принцот Хари.

Судејки по нејзините постапки се чини дека и Меган упорно се труди да заборави на времето кога била актерка.

Таа во потполност си ја затвори вратата од филмскиот Холивуд, одбивајќи ја поканата за присуство на престижните Еми награди, со образложение дека присуството на доделувањето на Еми наградите не одговара на нејзиниот нов статус и обврски.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------