Home INFO Дуа Липа објави неколку секси фотки од нејзиниот стајлинг во долен веш...

Дуа Липа објави неколку секси фотки од нејзиниот стајлинг во долен веш на „Греми“

фото: Инстаграм
реклама:G Natural

Оние кои ја следат Дуа Липа на Инстаграм можеа одблизу да видат како таа изгледала на музичките награди „Греми“ каде што триумфираше во категоријата најдобар поп-вокален албум.

Дека предизвика големо внимание врз себе покажаа светските медиуми објавувајки фотки од неа, но најдобрите фотки од зад сцената и нејзиниот толку коментиран стајлинг ги објави токму таа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------