Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дубаи на нозе, Јелена Карлеуша ги поулаве фановите со слики од својот...

Дубаи на нозе, Јелена Карлеуша ги поулаве фановите со слики од својот одмор (фото)

реклама:Лето во Банско

Според коментарите на балканските следбеници можете да замислите како ја доживуват Јелена Карлеуша кога ќе ја видат во живо на плажите во Дубаи.

Да се надеваме дека нема да ја одведе некој шеик…

Јелена и овој пат грми од Дубаи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------