Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дубаи се тресе! Јелена Карлеуша шиба, нова секси фотка со бесен автомобил...

Дубаи се тресе! Јелена Карлеуша шиба, нова секси фотка со бесен автомобил (фото)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша сеуште е на одмор во Дубаи а тоа го знае целиот балкан со оглед на тоа дека сите портали ги постираат нејзините фотки од таму.

Златно провокативно бикини и луксузен автомобил е фотката која не помина незабележана.

Фановите постојано и коментираат и воодушевени ги лајкуват сите фотографии од таму…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------