Home INFO Дупла среќа за Марко “Дај Побрзај”

Дупла среќа за Марко “Дај Побрзај”

реклама:G Natural

ТВ водителот Марко Новески, вчера на социјалните мрежи објави дека стана татко на близначки.
На свет дојдоа Вања и Веда, а веднаш по објавата започнаа и честитките од пријателите!

Марко е во брак со Цена, со која ја крунисаа љубовта во Август 2021 година.

Честитки! Сигурни сме дека ќе уживате во улогата на родители!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------