Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Душица Грабовиќ падна на сред снимање, видеото стана вирално (видео)

Душица Грабовиќ падна на сред снимање, видеото стана вирално (видео)

реклама:Лето во Банско

Додека го снимаше спотот за својата нова песна пејачката Душица Грабовиќ се случи мал инцидент кој што за среќа не заврши со големи последици.

Во една од сцените каде пејачката треба да замавне и да ја бутне масата со чаши таа се слизна од високите потпетици и заврши на задник.

Екипата веднаш и помогна и откако констатираа дека за среќа нема повреди продолжија со снимањето, а видеото за кратко стана вирално на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------