Home INFO Душко ја критикувал Јелена Карлеуша, а еве како таа му врати

Душко ја критикувал Јелена Карлеуша, а еве како таа му врати

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша е препознатлива по својот провокативен стајлинг.

На пејачката не и е проблем да се разголи и да ги истакне своите облини, особено во последниов период кое е видно ослабната.

На прашањето од новинарите дали добива критики од Душко за нејзиното облекување, таа одговорила дека тој постојано и зборува дека се слика премногу разголена и тоа веќе нема смисла.

Но јас го потсетувам дека не се оженил со домаќинка, туку со Јелена Карлеуша, одговорила пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------