Home INFO Меган Маркл донесе нова радост во кралското семејство!

Меган Маркл донесе нова радост во кралското семејство!

реклама:Велигден со Стаф

На кралскиот пар очигледно му се брза, кога станува збор за проширување на семејството.

Странските медиуми тврдат дека Меган МАркл повторно е бремена! По само 7 месеци од раѓањето на првото дете, наводно бившата актерка повторно е бремена.

Според британските медиуми, таа е во четвртиот месец од бременоста и носи девојче. Принцот Хари веќе одлучил девојчето да го носи името на неговата мајка, покојната принцеза Дајана.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------