Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Душко Тошиќ донесе битна одлука а Јелена Карлеуша веднаш искоментира….

Душко Тошиќ донесе битна одлука а Јелена Карлеуша веднаш искоментира….

реклама:Велигден со Стаф

Турбуленциите во бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ продолжуваат со оглед дека секојдневно излегува нов скандал поврзан со развод и неверство од двајцата.

Иако последните шпекулации се дека Душко потпишал судски документи сепак Јелена тоа го демантирала а тој сеуште не прокоментирал ништо.

Она што се зборуваше а е поврзано со фудбалката кариера на Душко е договор за „Црвена ѕвезда“, но Тошиќ сепак станал член на турскиот клуб „Касимпаша“ и потпишал нов договор.

По ова Јелена јавн му чеситала пресреќна што ќе може повторно често да ја посетува Турција, барем сега за сега додека се сеуште во брак….

Сопругот на Јелена Карлеуша како Сулејман, и жената и швалерката ги…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------