Home INFO Душко Тошиќ го прослави својот роденден, еве како го изненадија неговите најблиски

Душко Тошиќ го прослави својот роденден, еве како го изненадија неговите најблиски

реклама:G Natural

Познатиот српски фудбалер Душко Тошиќ наполни 36 години.

На изненадување на многумина, тој роденденот го прослави во во кругот на семејството – сопругата Јелена Карлеуша и ќеркичките Атина и Ника.

Неговите девојки го изненадија со торта во форма на фудбалска топка, со која популарниот фудбалер веднаш се пофали на социјалната мрежа Инстаграм.

Во видеата кои осамнаа на социјалните мрежи, Душко насмеан игра со тетката на Јелена, а таа стои до нив и наздравува.

Повеќе од очигледно е дека по којзнае кој пат, српската дива повторно им стави крај на гласините за нејзиниот наводен развод со фудбалерот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------