Home INFO Душко Тошиќ нагрна на Севе, Карлеуша на неа, летаат коментари на социјалните...

Душко Тошиќ нагрна на Севе, Карлеуша на неа, летаат коментари на социјалните мрежи

реклама:G Natural

Не стивнуваат коментарите на социјалните мрежи откако во јавност се појави преписката меѓу Северина и бившиот маж на Јелена карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ.

За медиумите Душко се правда дека нивната комуникација била професионална околу ангажман за настап на Севе на новата јахта на Душко, но по коментарите велат дека во нивниот разговор никаде не се споменува настапот а и датите не се софпаѓаат.

Нормално во целата оваа каша се јави и Карлеуша во нејзин стил па започна кавга и со Севе.


Интересно е да се види како ли ќе заврши ова!?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------