Home INFO Две сосема различни жени: Емина Јаховиќ некогаш и сега!

Две сосема различни жени: Емина Јаховиќ некогаш и сега!

реклама:Велигден со Стаф

Емина Јаховиќ со години живее во Турција, а фановите имаат можност да уживаат во нејзините фотографии на социјалните мрежи.

Таа важи за една од најубавите пејачки во регионот, и особено внимава на својот изглед.

На почетокот од својата кариера, таа изгледаше сосема поинаку од денес.

Наводно, првата естетска корекција ја имала на 21 година и тое е единствената интервенција за која јавно говорела.

– Кога сме веќе кај операциите, дојде време да ви кажам и од прва рака да потврдам дека во животот, освен операција на носот, кој првпат го скршив на 14 години немам никаква друга пластична операција. На 14 години беше невозможно да правам операција, бидејки тие коски сеуште се развиваа, па морав да почекам. Тоа го сторив на 21 година – напиша Емина пред неколку години на Твитер, како одговор на шпекулациите за нејзините естетски хируршки зафати.

Но фотографиите од нејзиното минато покажуваат нешто сосема поинакво. Емина во минатото и денес, две сосема различни жени!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------