Home INFO Дворец како од бајка: Овде живее идниот сопруг на Тања Савиќ (видео)

Дворец како од бајка: Овде живее идниот сопруг на Тања Савиќ (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Српските медиуми објавија дека пејачката Тања Савиќ и младиот политичар Драшко Станивуковиќ кој е градоначалник на Бања Лука веројатно ќе стапнат на „лудиот камен“. а таа информација градоначалникот на Бања Лука им ја пренел на своите пријатели, пишуваат српските медиуми.

Тања беше актуелна во медиумите со драмата која и ја приреди бившиот сопруг, додека Станивуковиќ е мета на многу дами од естрадата, меѓу кои и ријалити ѕвездата Кија Коцкар за која се зборува дека била блиска со политичарот.

Според пишувањата на дел од српските медиуми, поради аферата со Тања, градоначалникот останал без својата долгогодишна девојка.

Во меѓувреме, погледнете во каков луксуз живее Драшко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------