Home INFO Ќе ја препонаете ли? Џиџи Хадид во седмиот месец од бременоста (видео)

Ќе ја препонаете ли? Џиџи Хадид во седмиот месец од бременоста (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Познатата манекенка Џиџи Хадид во септември ќе роди девојче.

Таа успешно ја криеше својата бременост, а на социјалните мрежи откри зошто.

„Ова е мојот стомак“, рече расположено манекенката, завртувајки се странично за да ја покаже неговата големина.

„Очигледно многу луѓе се збунети зошто ништо не споделувам. Бремена сум во период на пандемија и очигледно, постојат многу поважни работи во светот. Многу луѓе го загубија животот поради коронавирусот и тоа се уште се случува. После имаше протести за правата на Афроамериканците и едноставно мислам дека социјалните мрежи требаше да ги користиме за да дадеме поддршка“, изјави Џиџи.

„Не сакам да се грижам за тоа дали сум слатка и дека морам секој ден нешто да објавувам. Имам семејство и пријатели со кои споделувам се“, заклучи манекенката.

Џиџи и нејзиниот партнер Зајн Малик престојуваат на фарма во Пенсилванија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------