Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Обожвателите во шок! Една од најсексапилние „Ѕвезди на Гранд“ го прележа корона...

Обожвателите во шок! Една од најсексапилние „Ѕвезди на Гранд“ го прележа корона вирусот

реклама:G Natural

Милица Павливиќ во моментов е една од најангажираните пејачки на српската естрада. Таа за медите во србија изјавила дека без голема помпа и тајно го прележла корона вирусот и дека на последните резултати е негативна на ковид 19.

Пејачката ги советиувала сите дека овој вирус треба да го доживеат како и сите останати, да пијат витамин це и да мислат позитивно, бидејки се е и во главата и психата.

По неколку дневна изолација со висока температура Милица успешно го победи вирусот и е подготвена за нови планови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------